KONST / Litografier / Färglitografi 14632155
nr 1463 2155
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 97/250, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 50x60, yttermått inklusive ram: 70x77 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:52:45
25/4 18:47:45
25 apr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm